Skip Navigation LinksCanteens-and-Cafeterias

Kantin ve Kafeteryalar

 

 

Uluslararası Yaz Okulu katılımcılarının yemek ücretleri ödedikleri paket ücretine dahildir ve katılımcılarımıza her yemek için bir bilet verilmektedir. Yemek ücretini peşin olarak ödemeyi tercih etmeyen katımlımcılar, adaya vardıktan sonra günlük olarak bilet satın alabilirler. Genellikle kahvaltı ve öğle yemeği DAÜ kampüsünde bulunan tabldot restorantta, akşam yemeği ise DAÜ Deniz Tesislerinde sunulmaktadır. 

DAÜ Kantin ve Kafeteryalar Birimi 16 kafeterya, 10 katin, 11 büfe ve 9 hafif atıştırmalık satan kiosktan oluşur. DAÜ içerisindeki tüm işletmeler bu birim tarafından yönetilmektedir. Kantin ve Kafeterya Denetleme Komisyonu kantin ve kafeteryaların standartlara ve yönetmeliklere uygunluğunu kontrol etmektedir. İşyerlerinin hijyenik kontrolü, ürünlerin kalitesi, fiyat ve sözleşmede belirtilen diğer noktalar sürekli kontrol edilmektedir.

Kantin ve Kafeteryalar Birimi mevcut piyasa koşullarını dikkate alarak yılda iki kez (Şubat ve Eylül) işletmeler için maksimum fiyatları belirler. Böylece, Kantin ve Kafeterya Birimi akademik ve idari personele, öğrencilere ve ziyaretçilere sağlık kuralları ve yönetmelikler çerçevesinde makul fiyatlarla iyi hizmet kalitesi sağlamaktadır. 

DAÜ Web Siteleri